• Kürtaj Fiyatları Ne Kadar ?

    Kürtaj fiyatları her hastane muayenehane klinik kadın doğum doktoru kendisi belirleyebilmektedir.sabit bir fiyat yoktur.Ücret bilgisi için Hastanemizi arayınız : 0532 215 82 62

    Kürtaj Fiyatları için bizi arayınız.Fiyatlar gebeliğin haftalığına bağlı olarak değişmektedir.

kürtaj merkezi telefonu
  • İstanbul Anadolu yakası ve avrupa yakasında Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Fiyatları kullanılan kürtaj tekniğine ve kürtaj sırasında uygulanan anestezi seçimine bağlı olarak değişiklik gösterir.Bununla birlikte kürtaj yapan hastaneler klinikler veya doktorlar tarafındanda farklı fiyatlar konulabilir.Kürtaj fiyatlarının değişkenlik gösterdiği diğer bir hususta hamileliğin hafta sayısıdır.

Genellikle 9 ve 10 haftalık gebeliklerde kürtaj ücretlerinde artış olabilir. Eğerki kürtaj olacaksanız veya dış gebelik ise bunun fiyatını net öğrenmeniz için halkla ilişkiler danışmanımızla irtibat kurabilirsiniz .

5 Haftalık , 6 Haftalık 7 Haftalık ve 8 Haftalık kürtaj fiyatları eğerki özel bir durum yok ise standartttır.9 ve 10 haftalık gebeliklerde de kürtaj ücret bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

 

NOT : KÜRTAJ İÇİN MUAYENE ÜCRETSİZDİR.

 

Ucuz kürtaj fiyatı ne kadar yada kürtaj ne kadar kaç para sorusu için hastane arayan hastalarımıza kürtaj yapılırken kullanılan alet ve malzemelerin 1 kez kullanılması gerektiğinin önemini hatırlatmak isteriz.Hasta sağlığını tehlikeye atmamak için kürtaj sırasında kullanılan malzemeler 1 defaya mahsustur ve hijyen çok önemlidir.

 

Genelde sıkça sorulan etiketler : 2017 Kürtaj fiyatları,Kürtaj Fiyatları Ne Kadar,kürtaj ücreti ne kadar,kürtaj fiyatı,kürtaj ne kadar,kürtaj kaç para ucuz kürtaj fiyatı, istanbulda ucuz kürtaj yapan yerler